Jmenuji se Dalibor Harbut

2008

Pro rok 2008 je pro mě prioritou MČR v XC (OPEN). Poté celkové umístění v seriálu ČP XC (OPEN), ČP MX (MH), Peklo Severu (kategorie Muž), SAL (M), KPŽ (M19-29), Extraliga a ČP na silnic (U23).


 

05.04. MTB cross countryBenešovské závody horských kol Benešov nad Ploučnicí

 

12.04. MTB cross country1.závod ČP cross-country (C2) Pardubice

13.04. MTB cross countryO sud vratislavického piva Vratislavice

 

19.04. MTB cross countryMěstské MTB kritérium Č.Lípa Česká Lípa, Nám.

20.04. MTB maratonČeskolipský maraton Česká Lípa, Nám.

 

27.04. SilniceČasovka (1.SAL) Lom u Mostu

 

01.05. MTB cross countryHorská MTB časovka Jedlová Jiřetín pod Jedlovou

 

03.05. MTB maraton - Orlík

04.05. SilniceVC OSVOBOZENÍ (ČP) Benešov nad Ploučnicí

 

08.05. MTB cross country2.závod ČP cross-country (C2) Teplice

 

17.05. SilniceOBLASTNÍ PŘEBOR - časovka ?

18.05. SilniceOBLASTNÍ PŘEBOR - silnice ?

 

24.05. MTB cross country3.závod ČP cross-country (C2) Karlovy Vary

25.05. MTB cross country Okolo Liberce - Liberec

29.05. - 01.06. Etapové závodyVELKÁ CENA WINDOORS (silnice) Lidice

31.05. MTB cross countryMČR MTB UAC Mšeno

31.05. MTB maratonMaraton Bohemie Nový Bor

01.06. SilniceKomáří Vížka - do vrchu (5.SAL) Krupka

 

06.06. - 08.06. Etapové závodyTOUR de HANÁ (silnice) Vyškov

07.06. MTB maratonSPECIALIZED - EXTRÉM BIKE MOST (2.ČP) Most

07.06. MTB maratonJistebnický kancionál ČS Jistebnice

08.06. MTB cross countryOkruhy pod Jehlou Česká Kamenice

 

11.06. MTB cross countryVC ČS - Pražské schody 2007 Praha, Nerudova ulice

 

14.06. MTB maratonPříbramský permoník ČS Příbram

14.06. MTB cross country4.závod ČP cross-country (C1) Špindlerův Mlýn

15.06. SilniceSilniční okruhy (6.SAL) Březno u Chomutova

 

21.06. MTB maratonAPACHE Jestřebí hory (3.ČP) Úpice

21.06. MTB maratonAuthor 50 Bezděz Bezděz

22.06. MTB cross countryO sud vratislavického piva Vratislavice

22.06. SilniceKlíny - do vrchu (7.SAL) Litvínov

22.06. SilniceMníšek - do vrchu (8.SAL) Litvínov – Janov

 

26.06. SilniceMČR časovka jednotlivců Třeboň

28.06. SilniceMČR silniční (U23) J. Hradec

29.06. SilniceKrušnohorské peklo (9.SAL) N.Ves v horách

 

05.07. MTB maratonFoFr CUP Prysk

06.07. SilniceTuchořice (10.SAL) Tuchořice u Žatce

 

11.07. SilniceM.Třebová - kritérium (ME,U23) ČP Moravská Třebová

12.07. MTB cross countryMČR cross-country Velké Losiny

12.07. SilniceJevíčko (ME,U23) ČP Jevíčko

12.07. SilniceBrandov (11.SAL) Most

13.07. MTB cross countryMČR cross-country (CN) Velké Losiny

 

19.07. SilniceMistrovství SACČR Běleč

20.07. SilniceMistrovství SACČR (12.SAL) Běleč

 

26.07. MTB maratonKelly`s Beskyd tour (MČR) Frenštát pod Radhoštěm

27.07. MTB maratonFACTOR Koštovský pedál Trmice

27.07. SilniceNepomyšl (13.SAL) Nepomyšl

 

02.08. SilniceVC SNĚŽNÍKU (ME,U23) ČP (mládež-čas.vrch) Sněžník

 

07.08. - 10.08. Etapové závodyVYSOČINA TOUR (silnice) Žďár nad Sázavou

09.08. MTB maratonPraha - Karlštejn Tour ČS a Kooperativy Praha - Velká Chuchle

 

16.08. MTB maratonTRANS BRDY (4.ČP) Lety u Prahy

16.08. SilniceGRAND PRIX PŘÍBRAM - kritérium (ME,U23) ČP Příbram

17.08. SilniceVC AS OKNO - čas. do vrchu (ME,U23) ČP Kamýk

17.08. SilniceKritérium (14.SAL) Březno u Chomutova

 

23.08. MTB maratonKarlovarský AM bikemaraton ČS Karlovy Vary

23.08. MTB maratonPahorkáč Rumburk

 

30.08. MTB maratonPriessnitzova šedesátka ČS Jeseník

30.08. SilniceDAAK Tour 2008 (15.SAL) Skalice u Č. Lípy

 

05.09. - 06.09. Etapové závodyZÁVOD PŘÁTELSTVÍ (silnice) Č.Budějovice

06.09. MTB maratonCyklobraní Kooperativy a ČS Jevišovka

06.09. MTB cross country5.závod ČP cross-country (C2) Kuřim

06.09. MTB maratonBike Babí léto Chrastava u Liberce

06.09. SilniceTour de Zeleňák Rumburk

 

11.09. SilniceVC H. KRÁLOVÉ - kritérium Hradec Králové

 

13.09. MTB maratonJeštěd Tour Kooperativy Liberec - areál Aeroklubu

13.09. MTB maratonSpecialized Rallye Sudety (ČP) Teplice nad Metují

13.09. SilnicePRAHA - K. VARY - PRAHA Praha

13.09. SilniceAuthor Král Šumavy ROAD Klatovy

14.09. SilniceBohemia Tour (16.SAL) Č.Lípa

 

19.09. SilniceVC BORGERS - kritérium Rokycany

20.09. MTB maratonOderská Mlýnice ČS Klokočůvek u Oder

20.09. SilniceKYJOV - kritérium Kyjov

20.09. MTB cross countryO pohár starosty Č.Kamenice Česká Kamenice

20.09. SilniceSvinčice (17.SAL) Svinčice u Mostu

 

21.09. SilniceKYJOV Kyjov

 

04.10. MTB maratonTrutnovská padesátka ČS Trutnov

04.10. SilniceMEM. J.VESELÉHO - kritérium (ME,U23) ČP Ostrava

05.10. SilniceGP PRAHA - kritérium Praha

 

11.10. MTB maratonNova Author Cup Josefův Důl